Exkurze v Rusku

Kolomenskoje  - původní letní sídlo moskevských knížat a carů postavené v průběhu 14.-17.stol.  jedná se o zcela unikátní umělecké, architektonické a přírodně-krajinné muzeum. V současnosti jsou zde pořádána ruská folklórní představení.

Prohlídka moskevského Kremlu a jeho chrámů. Historické centrum Moskvy - Kreml – byl vždy považován za symbol vlády a moci nad ruskou zemí. Každá éra ruské historie zanechala v Kremlu svou architektonickou stopu.

Moskevské metro – historie jeho založení a návštěva nejkrásnějších stanic, které jsou postaveny ve stylu chrámů či paláců a vyzdobeny sochami, malbami, barevným mramorem a bronzovými lustry.

Moskevský cirkus - v Moskvě jsou dva slavné cirkusy. Starý a Nový. Oba jsou velmi oblíbené jak u ruských dětí i dospělých, tak u zahraničních návštěvníků. V představení nechybějí vystoupení akrobatů, klaunů, cvičených medvědů, lvů a mnoho dalších.

Noční Moskva  - Vorobjevy hory, nádherný pohled na město z vyhlídky, Moskevská Státní Universita, Novoděvičij  kláštěr, „diplomatické městečko“, Park Vítězství s fontánami a chrámy, Vítězná Archa, Kutuzovskij prospekt, Arbat...

Okružní prohlídka Moskvy – hlavní ulice, náměstí, nejvýznamnější a nejzajímavější místa. Ulice Tverskaja, velitelství KGB, Bolšoj teatr, ruský „Bílý dům“, chrám Krista Spasitele, Rudé náměstí, Chrám Vasilija Blaženého atd.