Maximatour

REFERENCE

**********************************

17.02.2017
Dobrý den, Mario
Děkujeme za zajištění letenek a ubytování.
Hotel Art Plaza v Sofii je na skvělé evropské úrovni v centru hl. pěší zóny.
Super interiér a servis.
Děkujeme!

Lucie Pohorelcová
**********************************

17.08.2016
Vážená paní Čužo,

děkujeme za přípravu a zajištění krásné dovolené !
Petrohrad nádherný, skvělá průvodkyně paní Lýdie, šikovný a ochotný Alexej za volantem minibusu, pěkné ubytování v historickém  centru města a vcelku příznivé počasí. Všechno klapalo jak hodinky, nepotkalo nás nic nepříznivého, dověděli jsme se spoustu nových a zajímavých informací, viděli jsme mnoho nesmírné krásy i smutku při vzpomínkách na hrdinství Leningraďanů za blokády. 
Překrásný týden, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.
Moc děkujeme a přejeme Vám hodně štěstí a zdraví !
Zouharovi
**********************************

22.06.2016
Dobrý den,   
chtěla bych vám poděkovat za náš Vámi bezvadně zorganizovaný zájezd. Všechno absolutně klapalo, kvalita a obzvláště poloha hotelu výborná,  průvodkyně byla velice příjemná, schopná (nikde jsme snad ani nečekali), velmi dobře jezdil řidič mikrobusu, program byl dobře rozložený, dokonce  i počasí se vyvedlo (jedna bouřka na lodi - dokonce jsme museli zastavit a couvat, protože loď přes silný liják minula bójku - spíše zážitek než problém). Pravděpodobně v Petrohradu bylo lépe než v Praze. Petrohrad se nám velmi líbil, sami jsme ještě prošli co se dalo, ochutnali co se dalo, takže jen samé dobré zážitky a dojmy. 
S pozdravem
Jarmila a Vladimír Karasovi
**********************************

19.10.2015
Pěkný podvečer,
Omlouvám se za pozdní odpověď, bohužel pracovní tempo je stále rychlejší. Moc děkuji za zprostředkování krásné dovolené. Velké poděkování nejen vám, ale i paní průvodkyni a panu řidiči. Vše na výbornou. Určitě doporučím známým.
Těším se někdy příště.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Jaroslava Nováková
**********************************

13.10.2015
Dobrý večer vážená pí.Čužová, 

Prosím chtěl jsem touto emailovou formou poděkovat za svoji osobu / a věřím, že i za všechny ostatní účastníky zájezdu / a to za ten pro mne neplánovaný zájezd na Ukrajinu se skupinou pí. Evičky Puklové. 
Já jsem byl za svojí osobu velice spokojen s celým pobytem.
Co musím, ale velice ještě pozitivně vyzvednout a ohodnotit, byl velmi profesionální a lidský přístup pí. Iny. Prostě byla to velice příjemná a trpělivá a sympatická dáma ve všech úrovních. 
Potom ještě byla velice fajn pí. průvodkyně v Kievě, taky velice komunikativní a fajn. 
Moc jí od mne pozdravujte a zasloužila by si i velkou odměnu od Vás za všechno co pro nás udělala a myslím si, že ani nemusela některé záležitosti i třeba řešit.  
Chtěl jsem napsat dříve, ale běh událostí je v posledním čase neúprosný asi pro všechny. 
Ať se Vám Vaše práce daří a hodně dobrých klientů přeji! 
Tak se mějte krásně a jsem s pozdravem a úctou
 
Jiří Teichmann
*********************************

18.10.2013
Dobrý večer,

dnes jsme absolvovali celý den s průvodkyní, paní Lýdií. Byla skvělá a opravdu bych byl moc rád, kdyby se jí dalo nějakým způsobem poděkovat. Dali jsme jí se ženou na sebe kontakt v Praze, ale sami na ní kontakt žádný nemáme. Připomínala nám naše matky, trochu staromilské, neobyčejně vzdělané, s životním nadhledem a šarmem, který se v dnešní elektronické době moc nevidí. O to více vynikne její takt a intelekt ve spojení s nádherami historických památek a úžasných nekonečných prostor Carského sela, jantarové komnaty a vůbec všeho, co se dá během devíti hodin vůbec stihnout. A to i přičiněním skvělého řidiče Denise, který nás provezl Petrohradskými zácpami, byť jsem občas na předním sedadle zavíral oči.
Opravdu máte skvělé spolupracovníky a cena za tento program je více než přiměřená, i když z počátku jsme měli pochyby, zda tyto prostředky investovat. Nyní již žádné pochyby nemáme a všem bychom tuto investici doporučili. 

S pozdravem Kateřina a Martin Malých.
**********************************

 

Vytvářím objednávku...