Nezapomenutelná Moskva (4 dny/3 noci)

Přijet do Ruska a nenavštívit Moskvu znamená nepoznat Rusko a jeho národ. Moskva je hlavním městem Ruské federace a její administrativní, kulturní a historické centrum. Byla založena v roce 1147 knížetem Jurijem Dolgorukým a do dnešních dní je její evropský charakter neopakovatelně  propojen s prvky starého ruského města. Moskva nese stopy všech významných historických událostí spjatých s dějinami Ruska a žádného návštěvníka nenechá lhostejným. Zveme Vás k návštěvě tohoto obrovského města s unikátním historickým dědictvím a hravým mladým duchem.

Termín: Kdykoliv dle Vašeho přání.
Kvůli vízové povinnosti doporučujeme zájezd objednat nejpozději 3 týdny před plánovaným termínem odletu.

Tento zájezd je připravován vždy individuálně přímo pro Vás, Vaši rodinu nebo skupinku. Všechny transfery i exkurse jsou individuální, průvodce se tedy věnuje pouze Vám a Vy tak máte možnost dozvědět se mnohem více a řídit si tempo prohlídek dle vlastního přání.

1.den
Přílet do Moskvy. Transfer z letiště do vybraného hotelu, ubytování.

2.den
Snídaně v hotelu.
Návštěva Treťjakovské státní galerie – jednoho z největších a nejvýznamnějších muzeí na světě, pokladnice starého ruského umění (počínaje 11.stoletím). Galerie nese jméno svého zakladatele – Pavla Tretjakova – který v roce 1892 svou sbírku věnoval Moskvě. V současnosti má muzeum ve svých sbírkách více než 50 tisíc uměleckých předmětů, pláten a soch.
Volný čas na oběd.
Okružní  prohlídka nejkrásnějších míst Moskvy – hlavní ulice, náměstí, nejvýznamnější a nejzajímavější místa. Ulice Tverskaja, velitelství KGB, Bolšoj teatr, ruský „Bílý dům“, chrám Krista Spasitele, Rudé náměstí, Chrám Vasila Blaženého atd.

3. den
Snídaně v hotelu.
Moskevské metro – historie jeho založení a návštěva nejkrásnějších stanic, které jsou vyzdobeny sochami, malbami, barevným mramorem a bronzovými lustry.
Procházka po Arbatu – jedné z nejstarších moskevských hlavních tříd, která byla jednou řemeslným centrem, v 19. stol. se stala aristokratickou čtvrtí, zatímco o 100 let později je to nejoblíbenější obchodní a nákupní zóna ve městě.
Volný čas na oběd.
Prohlídka moskevského Kremlu  a jeho zbrojnice. Historické centrum Moskvy - Kreml – byl vždy považován za symbol vlády a moci nad ruskou zemí. Každá éra ruské historie zanechala v Kremlu svou architektonickou stopu. Kromě hradeb zde najdeme mnoho chrámů, katedrál, muzeí a jiných objektů.
Kremelská zbrojnice je nejvýznamnějším muzeem ruského užitého umění. Jsou zde vystaveny carské trůny,oblečení, zbraně, kočáry, šperky, zalté a stříbrné předměty zdobené drahými kameny.

4. den
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet z Moskvy.

Ceny závisí na sezóně a obsazenosti hotelů. Přesnou sumu Vám tedy vždy potvrdíme dle konkrétního termínu Vaší cesty.

Ubytování v hotelu

Cena v Kč za osobu při počtu osob ve skupince

Dopl. za
 1-lůžkový pokoj

1*

2*

3*

4*

5*

6*

7-10*

Zarya 3*,  Irbis 3*, Alfa 3*

33.650,-

22.990,-

21.990,-

20.100,-

19.800,-

18.600,-

17.900,-

4.500,-

Aerostar 4*, Days Moscow 4*, Historical Sovietsky 4*

38.100,-

25.990,-

24.900,-

22.100,-

21.900,-

20.990,-

20.400,-

5.000,-

Hilton Leningradskaya 5*, Radisson Royal 5*, Renaissance Monarch Center 5*

47.500,-

33.200,-

31.700,-

29.400,-

27.900,-

26.700,-

24.900,-

7.300,-

* Ceny v tabulce jsou uvedeny vždy za osobu, při určitém počtu osob ve skupince.

Např: pokud se chystáte jet dva, bude cena za osobu při ubytování ve 3* hotelu  22.990 Kč za osobu. Pokud ale  pojedete tři, zaplatí každý z Vás o 1000 korun méně,  21.990 Kč. Čím víc se Vás tedy přihlásí, tím levnější je cena pro každého jednotlivce.

Cena za balíček služeb zahrnuje:

  • Zpáteční letenku Praha - Moskva - Praha na přímé lety včetně poplatků.
  • 3 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu vybrané kategorie  (vybereme Vám jeden z hotelů v naší nabídce)
  • 3 x Snídani
  • Transfer z/na letiště
  • Exkurse, transfery a služby česky mluvícího průvodce podle programu
  • Vstupné – podle programu

Při rezervaci zájezdu v 5* hotelu jsou všechny transfery zajišťovány vozy kategorie VIP.
 
Cena za balíček služeb nezahrnuje:

  • Vízum do Ruska  2.220 CZK
  • Cestovní pojištění

Nezapomeňte, že:

  • pokud Vám nevyhovuje námi nabídnutý hotel, můžete si jej vybrat  z naší nabídky přesně dle Vašich přání a potřeb. Pokud bude Vámi vybraný hotel plně obsazen, nabídneme Vám neprodleně podobný hotel stejné kategorie.
  • program Vaší cesty může být změněn dle Vašeho přání nebo osobních požadavků. Můžeme změnit časový harmonogram nebo místa která si přejete navštívit, stejně tak jako počet dnů, které chcete v Moskvě prožít. Vše podle Vaší chuti a možností.
Nezapomenutelná Moskva (4 dny/3 noci)
Nezapomenutelná Moskva (4 dny/3 noci)
Nezapomenutelná Moskva (4 dny/3 noci)

Nezávazná poptávka zájezdu

Image CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše.