Zájezdy

Staňte se našimi hosty a nechte se unést krásou měst jako jsou Kyjev, Moskva a Petrohrad, kde se psala historie Kyjevské Rusi a carského Ruska, nebo perel hedvábné stezky Taškentu, Samarkandu, Buchary a dalších...

Nejoblíbenější zájezd po Uzbekistánu – křižovatce Velké hedvábné stezky, zemi starobylé kultury a významných historických hodnot. Nachází se zde více než 4000 architektonických a archeologických památek, z nichž čtyři jsou uvedeny na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Mnohá z těchto historických míst jsou stará stovky i tisíce let. Taškent, Chiva, Buchara, Šachrizabz, Samarkand – pět z deseti nejvýznamnějších měst starověké Transoxanie („země za Amudarjou").

Poznávací zájezd po Uzbekistánu, který zahrnuje návštěvu půvabné Ferganské kotliny s překrásnými sady, líbeznými městečky, zručnými řemeslníky a pohostinnými obyvateli.  Dalšími zastávkami jsou zástupci „velké pětky“ starobylých měst: Taškent, Samarkand, Šachrizabz, Buchara a Chiva.

Poznávací zájezd po Uzbekistánu, který zahrnuje návštěvu města Termez, jehož založení se odhaduje do 3. stol. př. n. l.  Z množství zdejších archeologických nalezišť májí bezpochyby největší význam pozůstatky budhistické kultury.  V rámci zájezdu navštívíte také Taškent, Samarkand, Šachrizabz, Bucharu a Chivu - pět z deseti nejvýznamnějších měst starověké Transoxanie („země za Amudarjou").

Letecký zájezd do  Kazaně, hlavního města federativní republiky Tatarstán, třetího nejnavštěvovanějšího města Ruska.

Termín: 18.-23.07.2018

Cena 24.660 CZK/osoba

Krátký individuální poznávací zájezd do hlavního města Ukrajiny - Kyjeva. Součástí programu je celodenní ekologická exkurse do Černobylské zóny - místa největší jaderné katastrofy. 

Čtyřdenní individuální zájezd do hlavního města Ukrajiny s návštěvou černobylské zóny.

Termín: kdykoliv dle Vašeho přání - kvůli zajištění vstupu do zóny je přihlášení je možné nejpozději 3 týdny před plánovaným odletem 

 

Pětidenní letecký skupinový zájezd do hlavního města Ruské Federace - Moskvy.

Termíny:  24.-28.07.2018 a 12.-16.09.2018

Cena:  18.920 CZK

Moskva a Sankt Peterburg – nejkrásnějších města Ruska. Obě jsou proslavena velkým množstvím muzeí a galerií, divadel a katedrál, paláců a parků.

Termín: Kdykoliv dle Vašeho přání

Krátký individuální letecký zájezd do Moskvy s návštěvou nejvýznamnějších památek a nejkrásnějších míst Ruské metropole. Odlet je možný kterýkoliv čtvrtek, pátek nebo sobotu, program lze přizpůsobit přímo Vašim přáním. Můžete si vybrat hotel dle Vašeho gusta, nebo využít naší zvýhodněné nabídky ubytování v hotelu karegorie 3*, 4* nebo 5*.

Termín: Kdykoliv dle Vašeho přání

Sedmidenní zájezd do Petrohradu s nejobsáhlejším programem pro všechny, kdo chtějí jeho atmosféru opravdu vychutnat a prohlédnout si jeho krásy bez zbytečného spěchu a v pohodlí 4* hotelu.